لب بدون آرایش

با خواندن این مطلب بدون آرایش لب هایی زیبا خواهید داشت.

–  اگر احساس می کنید رنگ لب هایتان کدر و تیره شده است می توانید با استفاده از این اسکراب طبیعی و خانگی پوست لب خود را تازه و تجدید کنید. برای درست کردن این اسکراب باید ۱ قاشق شکر، ۱ قاشق آب لیمو و ۱ قاشق عسل را با یکدیگر مخلوط کنید. لب های خود را با این اسکراب ساده بپوشانید و به مدت ۱ دقیقه آن را روی لب ماساژ دهید. بعد از استفاده از این اسکراب لب به سادگی سلول های مرده از سطح پوست لب جدا خواهند شد و رنگ لب هایتان روشن و صورتی رنگ می شود.

–  آب چغندر می تواند به سادگی رنگ طبیعی و زیبایی برای لب ها ایجاد کند. علاوه بر این با این روش می توانید از مواد معدنی، ویتامین ها و آنتی اکسیدان های موجود در آن بهره مند شوید. برای استفاده از این روش شب ها قبل از خواب مقداری آب چغندر تازه را روی لب ها بمالید و اجازه دهید تا صبح روی پوست لب باقی بماند. با تکرار این کار به تدریج رنگ لب هایتان بسیار بهتر و زیباتر خواهد شد.

–  روش دیگر برای خوش رنگ کردن لب ها این است که هر روز پوست لب را به آرامی و با استفاده از یک مسواک نرم و مرطوب ماساژ دهید. این روش باعث افزایش گردش خون در لب ها شده و با از بین بردن پوست های مرده از سطح لب تاثیر زیادی در خوش رنگ و صورتی شدن لب ها خواهد داشت.

–  انار یکی دیگر از میوه هاییست که می توان از آن برای زیباتر شدن رنگ لب استفاده کرد. برای این منظور چند دانه انار را له کنید و آب آن را روی لب ها بمالید. بعد از چند بار استفاده از این روش خواهید دید که رنگ لب هایتان روشن تر، قرمزتر و طبیعی تر خواهند شد.

–  گلبرگ رز و گل محمدی نیز یکی دیگر از راه های زیبا تر شدن لب ها میباشد برای این کار کافیست تعدادی گلبرگ  گل رز یا گل محمدی را درون یک کاسه بریزید و سپس آن را له کنید. خمیر بدست آمده از گلبرگ ها را روی لب هایتان قرار دهید. گلبرگ های گل رز علاوه بر تغذیه و مراقبت از لب ها، نقش موثری نیز در بهبود رنگ لب ها خواهند داشت و کمک می کنند تا لب هایی سالم ، روشن و صورتی رنگ داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *